"A Vy jste z realitky ? "

Ano. Jsem realitní makléř. A jsem na to hrdá. 

PROČ dělám právě tuhle práci ?

Protože mě baví. Protože mám ráda lidi. Protože vím, že umím pomoci. Protože mě baví se neustále učit. Není lepší motivace než úsměv, stisk ruky a poděkování od spokojeného klienta. Někteří z mých klientů jsou dnes mými přáteli.

V neposlední řadě dělám tuhle práci také proto, že mi dává to, o čem spousta lidí jen sní - časovou a finanční nezávislost.

Mám 12 let obchodních zkušeností, z toho posledních 9 let v oblasti finančnictví a realit. Sleduji aktuální situaci a průběžně se vzdělávám.

Mám jasný cíl, kterou cestou jít. Když něco dělám, jdu do toho naplno, ale vždy citlivě a s osobním přístupem. Dobře vím, že pro většinu lidí je prodej nemovitosti jedním z největších kroků v životě. Uvědomuji si, že nemovitost je také domov, proto je dobré nic neuspěchat a vše si dobře promyslet a naplánovat

Je pro mě velmi důležitá komunikace s Vámi, poznat Vás jako člověka, abych správně pochopila a porozuměla Vašim potřebám. Spolu pak najdeme nejvhodnější řešení. 

            "Věřím, že obchod je vždy o lidech. Vyznávám slušnost a férové                            jednání. Úspěšný obchod je pro mě takový, při kterém jsou                                    spokojené všechny zúčastněné strany"

Zaměřuji se především na prodej, případně i pronájem bytů v Liberci                   a blízkém okolí. 

A když zrovna nepracuji ?  Najdete mě často v lese nebo na kolečkových bruslích nebo na hřišti a na výletech s rodinou - ano, jsem taky máma                 a normální člověk :-)                                                                                                  

Potřebujete-li pomoci s prodejem bytu, nebo znáte někoho, kdo aktuálně řeší, kontaktujte mě, ráda se Vám budu věnovat ️ :-)