"Když jsme prodávali byt, spolupracovali jsme postupně se dvěma realitními kancelářemi. Služby ani jedné nám kýžený prodej nepřinesly a s přístupem jsme také nebyli spokojeni. Rozhodli jsme se tedy, že to zkusíme bez RK. Tehdy se nám ozvala paní Zamrzlová (nyní Kudláčková). Domluvili jsme se s ní na podmínkách, které nám vyhovovaly. Nakonec se prodej uskutečnil právě s její pomocí a to ke spokojenosti všech tří stran. Paní Zamrzlovou (Kudláčkovou) jsme pak hned doporučili našim známým, kteří v tu dobu také prodávali byt...

"Petr Šubrt, Liberec 


"Rozhodla jsem se pro koupi bytu v Liberci z důvodu přestěhování se kvůli zaměstnání. Oslovila jsem několik RK, nicméně s paní Kudláčkovou byla nejlepší a nejrychlejší komunikace. Byla flexibilní v čase, dokázala rychle reagovat na otázky co se týče koupě, či přímo k věcným detailům ohledně bytu. Nikdy jsem nečekala více jak 2 hodiny na odpověď. Opravdu jsem cítila zájem o mne jako o klienta. Vždy pro mě, jako pro kupujícího i pro stranu prodávající našla vhodnou cestu či řešení. Náš případ byl malinko komplikovanější, neboť jsme každý prodával stávající byt a kupoval nový a byty byly zatíženy hypotékami.

Paní Kudláčková mi dokázala doporučit opravdu fundovaného finančního poradce ohledně dofinancování bytu, což byl příjemný bonus.

Celý prodej probíhal v příjemné atmosféře, proběhl velmi rychle a kdybych potřebovala ještě někdy tyto služby, s důvěrou se opět na p. Kudláčkovou obrátím."

Marcela Neumannová


"I přesto, že jsme se službám realitního makléře snažili maximálně vyhnout (dřívější špatné zkušenosti),       s Vaším přístupem, jednáním a komunikací jsme byli maximálně spokojeni. Vše proběhlo k naší spokojenosti, a to především v ohledu zajištění všech potřebných podkladů k prodeji nemovitosti i po ní. Nemáme co vytknout, za nás 100%. 

Věříme, že my již s prodejem nemovitosti potřebovat nebudeme :)  Pokud Vás však budeme moci někomu doporučit, rádi to uděláme."

Michal Sokol a Markéta Švecová


"S paní Kudláčkovou jsem byl ve všech záležitostech týkajících se prodeje mého bytu, garáže a pronájmu našeho dalšího bytu velice spokojen. Všechny tyto nemovitosti se podařilo prodat/ pronajmout do jednoho měsíce od zadání úkolu a za plně akceptovatelné ceny. Veškeré jednání bylo korektní, co se domluvilo, nadále platilo.  Příprava smluv a dokumentů byla precizní a konzultovaná s právníky společnosti, s možností zapracování veškerých připomínek jak ze strany prodávajícího, tak i kupujícího.    

Paní Kudláčkovou určitě doporučuji všem potencionálním klientům, má tah na branku a čuch na lidi, kteří mají opravdový zájem o koupi."

Jan Fabinyi


"Paní Kudláčková mi pomáhala s prodejem dražšího družstevního bytu.  Vodila pouze klienty, kteří věděli, co chtějí koupit a mají opravdový zájem, Odpadly zbytečné prohlídky, což nám ušetřilo spoustu času a nervů.  Vše dotáhla do úspěšného konce, zařídila veškeré administrativní úkony spojené s prodejem, proto ji vřele doporučuji. Svou práci realitního makléře odvádí výborně a také je velmi milá a bezproblémově se s ní spolupracuje."

Lenka L., Liberec